Gülüşünüz Bizim Tutkumuzdur!

Kliniğimiz

Diş Hekimi Abdullah Abay tarafından Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde kurulan Abay Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği,  kaliteli hizmet ve hasta memnuniyetine odaklanarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Polikliniğimiz, siz değerli hastalarımıza verebilecek olduğumuz en güzel hediyenin gülümseme olduğuna inanarak, uzman ekibimiz ve en son teknolojiyle donatılmış kliniklerimiz ile ağız ve diş sağlığı konusunda en kaliteli hizmet sunmaktadır.

Antalya Konyaaltı’nda bulunan diş kliniğimizde implant, ortodonti (diş çapraşıklıklarının düzeltilmesi), ağız çene cerrahisi,  pedodonti (çocuk diş hekimliği), endodonti (kanal tedavisi), konservatif tedavi (dolgu)  ve estetik diş hekimliği uygulamaları branşlarında uzman diş hekimleri tarafından hizmet verilmektedir.

Dt. Abdullah Abay

1991 Ankara doğumludur. İlköğretim ve lise eğitimini Antalya’da tamamlamıştir. Yakın Doğu Üniversitesi’nden mezun olmustur

2020 yılına kadar özel diş polikliniklerinde çalışıp mesleki açıdan kendini geliştirmiş olup Abay Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni kurmuştur.

Alanında pek çok kongre ve seminerlere katılmıştır.Uzmanlaştigi alanlar dental implantoloji , ileri cerrahi işlemler , dental tomografi ve estetik diş hekimliğidir.

Amerikan Diş Hekimleri Birliği ve Türk Diş Hekimleri Birliği üyesidir.

Dt. Sare Hatice Abay

1992 yılında İngiltere’de doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Erzurum’da tamamladı. 2015 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde mezun oldu.

Mezuniyet sonrası devlet hastanesi ve ağız ve diş sağlığı hastanelerinde çalıştı.Çalıştığı süre boyunca birçok hasta ve vaka tamamlandı.

Eğitimi boyunca ve eğitimi sonrasında birçok kongre ve seminerlere katılım sağladı.

Abay diş polikliniği ortak kurucusudur.

Uzmanlaştığı alanlar estetik diş hekimliği, protezler, okluzyon teknikleri, zirkonyum kuronlar, pempe beyaz estetiklerdir.

Türk diş hekimleri birliği üyesidir.

Dt. Mehmet Ali Moğol

1992 yılında Antalya’da doğdu. 2017 senesinde Bülent Ecevit Üniversitesinden mezun oldu.

Eğitim ve çalışma hayatı boyunca diş hekimliğinin farklı alanlarında eğitimlere katıldı.

Uzmanlık alanları; kanal tedavisi, estetik ön diş restorasyon, implantüstü restorasyonlar ve full-mounth restorasyonlardır.

İngilizce ve Rusça konuşma seviyesinde biliyor.

Sertifikalar ve Diplomalar